Autentificarea şi înregistrarea
Efectuarea comenzilor
și consultări
0 22 29-29-82 0 22 808-445 Birovits.md
Livrarea marfei
direct în oficiu

se efectuează de la 9:00 pînă la 15:00 în următoarea zi

Сataloage

Comanda dumneavoastră

Suma: 0,00 lei

0
Funcții vacante la "Birovits SRL"

O companie stabilă și sigură aflată într-un proces de dezvoltare continuă anunță postul vacant de manager la departamentul vînzări.

Obiective principale:
- vînzări de mărfuri și servicii către întreprinderi și organizații din baza existenta;
- promovarea brandurilor companiei.

Responsabilitățile postului:
- realizarea negocierilor comerciale cu clienții în interesele companiei;
- stabilirea de comun acord a condițiilor de relaționare cu clienții, întocmirea și semnarea contractelor;
- recepționarea și procesarea comenzilor din partea clienților cu respectarea schemei de funcționare a departamentului;
- monitorizarea termenelor de plată și a sumelor achitate de clienți.

Cerințe față de candidat:
- studii superioare (va fi un avantaj);
- dinamism;
- orientare către rezultate;
- abilități în domeniul comunicării în afaceri și cel al negocierilor;
- capacitatea de a stabili relații de lungă durată cu clienții;
- atitudine pozitivă;
- bune abilități de operare PC (Windows, MS Office).

Condiții: - angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- program de lucru full time, 5 zile de lucru pe săptămînă, de la 9.00 pînă la 18.00;
- pachet corporativ de telefonie mobilă;
- laptop + echipamentul necesar pentru desfășurarea activității profesionale;
- formare profesională continuă;
- salariu 6000+ bonusuri suplimentare în funcție de performanțele obținute.
Venitul nu este limitat!

Oferim posibilități reale de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@birovits.md specificînd în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați sau sunați la numărul de telefon 079-709893.